“Fuqaroviy-huquqiy fanlar“ kafedrasi professori M.Axmedova o‘z murabbiyligidagi 102-o‘quv …
“Fuqaroviy-huquqiy fanlar“ kafedrasi professori M.Axmedova o‘z murabbiyligidagi 102-o‘quv guruhining bir qator tala…
Joriy yilning 11 noyabr kuni Universitet boshlig‘ining Tarbiyaviy va mafkuraviy ishlar bо‘yicha о‘rinbosari I.A.Maxmudovning 2023 yil 8 noyabrdagi “Maxsus fakultet” tomonidan Universitet professor-о‘qituvchilari tomonidan biriktirilgan murabbiylik guruhi talabalari bilan amalga oshiriladigan chora-tadbirlar rejasi”ning ijrosini ta’minlash maqsadida, Universitetning “Fuqaroviy-huquqiy fanlar“ kafedrasi professori M.Axmedova o‘z murabbiyligidagi 102-o‘quv guruhining bir qator talabalari bilan Universitet klubiga tashrif amalga oshirildi.
Tashrif davomida talabalarga klub faoliyati va u yerda yaratilgan shart-sharoitlar, hozirda faoliyat yuritayotgan Universitet muzeyi va katta tadbirlar zallari bilan tanishtirilib о‘tildi.
Ayniqsa, klubdagi tarixiy yodgorliklar va ajdodlar xotirasiga bag‘ishlangan suratlar talabalarda katta taassurot qoldirdi.

Professor M. Akhmedova of the "Civil and Legal Sciences" department visited the University…
Professor M. Akhmedova of the "Civil and Legal Sciences" department visited the University club with a number of st…
On November 11 of this year, the Deputy Head of the University for Educational and Ideological Affairs, I.A. Makhmudov, on November 8, 2023, "Plan of measures to be implemented by the Special Faculty with the students of the coaching group assigned by the University professors" in order to ensure its implementation, a number of students of the 102nd educational group under the guidance of M. Akhmedova, professor of the Department of "Civil and Legal Sciences" of the University, visited the University Club.
During the visit, the students were introduced to the activities of the club and the conditions created there, the currently functioning University Museum and large event halls.
The photos of historical monuments and ancestors in the club made a great impression on the students.