Университет раҳбарияти ва шахсий таркиби Мафтуна Атамурадовани ушбу ғалаба билан самимий м…
Университет раҳбарияти ва шахсий таркиби Мафтуна Атамурадовани ушбу ғалаба билан самимий муборакбод етади ҳамда ўқи…
Ўзбекистон Республикаси АРМРЕСТЛИНГ Федерацияси томонидан 2023-йил 10-декабр куни Тошкент шаҳри Бектемир туманида жойлашган КОМПАС кўнгилочар савдо мажмуасида Армрестлинг бўйича "БЕАР CУП" очиқ мусобақасида Университет Махсус факултет талабаси Атамуродова Мафтуна Воҳобжон қизи 65 кг вазнли қизлар ўртасида чап қўлда курашиб фахрли ?????-ўринни ва ўнг қўлда курашда еса фахрли ????-ўринни егаллаб, ғолибликни қўлга киритди ҳамда диплом ва медаллар билан тақдирланди.

Руководство и персонал университета искренне поздравляют Магфтуна Атамурадову с этой побед…
Руководство и персонал университета искренне поздравляют Магфтуна Атамурадову с этой победой и желают больших успех…
Федерацией армрестлинга Республики Узбекистан 10 декабря 2023 года на открытых соревнованиях по армрестлингу "BEAR Cup" в торгово-развлекательном комплексе "компас", расположенном в Бектемирском районе города Ташкента, студентка специального факультета Университета Атамуродова Мафтуна вахобджон кызы заняла почетное место в соревнованиях по армрестлингу среди девушек весом 65 кг по борьбе левой рукой и по борьбе правой рукой. занимая почетное место, победителя и награждена дипломами и медалями.